מי פנוי? מוניות ותחנות

אינדקס המוניות והתחנות בישראל

מי פנוי? מונית נגישה

מוניות נגישות עבור נכים בכיסא גלגלים

מי פנוי? - פרסום בעלי מקצוע

פרסום בעלי מקצוע מבוסס מיקום גיאוגרפי

מדיניות והצהרת פרטיות

ברוכים הבאים למדיניות הפרטיות של מי פנוי אינטרנט ומי פנוי – מוניות בע”מ.

במדיניות פרטיות זו, נסביר כיצד אנחנו משתמשים במידע שאנחנו מקבלים או אוספים, אודות הגולשים והמשתמשים באפליקציות (יישומונים) ובאתר האינטרנט שלנו.

אם אינך מסכים לתנאי מדיניות פרטיות זו, אנא הפסק את הגלישה וכל שימוש אחר באתרים, באופן מיידי.

כללי

מדיניות פרטיות זו מחייבת, ותחול בכל צפייה או גלישה, העלאת  תכנים, או כל שימוש אחר באתרים, על-ידי כל אדם, ובאמצעות כל אמצעי, אפליקציה (יישומון) או מכשיר (להלן – “שימוש” ו-“המשתמשים באתרים”).

אין חובה חוקית, להסכים למסירת, איסוף, הפקה או כל שימוש אחר במידע.

בכל גלישה או שימוש אחר באתרים, אתה מסכים מרצונך למדיניות פרטיות זו במלואה, ולשמירת, מסירת והפקת המידע, לעיבוד והעברה של המידע, ולכל שימוש אחר במידע כמפורט במדיניות זו.

בכל גלישה או שימוש אחר באתרים, אתה מצהיר ומתחייב כי גילך הינו 18 שנים לפחות, או שאתה משתמש באתרים באישורו של אחד מהוריך (או אפוטרופוס שאחראי עליך), ובהסכמתו למדיניות פרטיות זו במלואה.

בכל שאלה בקשר למדיניות פרטיות זו, ולצורך מימוש זכויותייך, או בכל נושא אחר הקשור למידע או לאבטחת המידע, ניתן לפנות אלינו, בטלפון 072-392-6061 בכתובת: מחלקת שירות לקוחות מי פנוי אינטרנט.

מדיניות הפרטיות מופנית ומתייחסת לנשים ולגברים כאחד, ומנוסחת בלשון זכר למען הנוחות בלבד.

מדיניות פרטיות זו עודכנה לאחרונה בחודש נובמבר 2019.

סוגי המידע שאנחנו אוספים באתרים, וכיצד אנחנו משתמשים במידע

פרטי מידע שנבקש ממך להזין

בחלק מהאתרים נבקש שתזין פרטים, במסגרת הליך הרשמה, או כדי שתוכל להשתמש בשירותים שונים: משחקים, מבצעים, מכירת ורכישת מוצרים, פורומים, פעילויות רשת שונות, וכדומה (להלן – “השירותים”). את הפרטים שתזין אנחנו נשמור במאגרי המידע שלנו, ונשתמש בהם למטרות אלו:

 1. שם מלא, מספר תעודת זהות, מספר טלפון, דרכי התקשרות, כתובת, כתובת מייל

במידע זה נשתמש כדי ליצור איתך קשר, כדי לאפשר לך להשתמש באתרים ובשירותים השונים ולשפר את חווית השימוש שלך באתרים ובשירותים אלו, כדי לשלוח אליך עדכונים ודיוור ישיר, מידע שיווקי, ניוזלטרים, והצעות פרסומיות שייתכן שיענייננו אותך, לצרכי ניתוח, פילוח ושיפור השירות, וכדי לאפשר לך לפרסם מידע באתרים (במסגרת שירותים שמציעים אפשרות זאת).

 1. פרטי אמצעי תשלום

בחלק מהאתרים נבקש שתזין פרטי כרטיס אשראי, או אמצעי תשלום אחרים. אנחנו נשתמש במידע זה, אך ורק לצורך הרכישות שתבצע באתרים, ולא לכל מטרה או עניין אחר.

 1. פרטי מוצרים שרכשת או מכרת, תמונות, תגוביות (טוקבקים), ותכנים אחרים שתפרסם באתרים

בחלק מהאתרים, תוכל לפרסם ולהעלות הודעות, תמונות, תגוביות (טוקבקים), ותכנים אחרים. אנחנו נשתמש בפרטי מידע אלו, כדי לאפשר לך לפרסם את התכנים ולהשתמש באתרים, לצורכי בקרה, ניהול, ניתוח, פילוח ושיפור חווית השימוש באתרים, להתאמת התכנים והפרסומות שיוצגו לך, לצרכים שיווקיים, וכדי לאפשר לך לפרסם מידע באתרים המאפשרים זאת.

מידע שאנחנו אוספים אודותיך

אנחנו מפיקים ושומרים מידע אודות המשתמשים באתרים, ומשתמשים בו למטרות אלו:

 1. הצעות ושירותים שעניינו אותך, ניטור הרגלי גלישה, נתוני שימוש, מידע ופרסומות שבהם צפית, דפי אינטרנט שבהם גלשת, מוצרים שרכשת, תחומי התעניינות

אנחנו נשתמש במידע זה כדי להתאים את התכנים והפרסומות שיוצגו לך, להעדפותיך ולתחומי ההתעניינות שלך, כדי לשלוח אליך עדכונים ודיוור ישיר, מידע שיווקי, והצעות פרסומיות שייתכן שיעניינו אותך, וכן לצורך בקרה, פילוח, ניהול ושיפור חווית השימוש באתרים.

להרחבה ופירוט נוסף, בקשר לשימושים שאנחנו עושים ב-cookies ובאמצעי ניטור אחרים, ראה את הפרק העוסק בcookies בהמשך מדיניות זו.

 1. נתוני מיקום, מסלול תנועה, כתובת IP, מספר הזיהוי של המכשיר, סוג והגדרות המכשיר, שפה, סוג דפדפן

אנחנו נשתמש במידע זה כדי להתאים את התכנים והפרסומות שיוצגו לך, להעדפותיך ולתחומי ההתעניינות שלך, כדי לשלוח אליך עדכונים ודיוור ישיר, מידע שיווקי, והצעות פרסומיות שייתכן שיענייננו אותך, וכן לצורך בקרה, פילוח, ניהול ושיפור חווית השימוש באתרים.

אם אתה משתמש באפליקציה שלנו, נתוני מיקום ייאספו גם כשהאפליקציה אינה פועלת(באמצעות אותות GPS או מידע אחר שיישלח, מהמכשיר שבו מותקנת האפליקציה). אתה יכול למנוע את איסוף נתוני המיקום מהמכשיר, בכל עת, באמצעות שינוי ההגדרות בהתאם להוראות היצרן של המכשיר.

 1. מידע ממפרסמים ומהשותפים העסקיים שלנו

ייתכן שנקבל מידע אודותיך, ממפרסמים ושותפים-עסקיים שלנו ושל יתר הגופים והחברות בקבוצת מי פנוי – מוניות. אנחנו נשתמש במידע זה כדי להתאים את התכנים והפרסומות שיוצגו לך, להעדפותיך ולתחומי ההתעניינות שלך, כדי לשלוח אליך עדכונים ודיוור ישיר, מידע שיווקי, והצעות פרסומיות שייתכן שיענייננו אותך, וכן לצורך בקרה, פילוח, ניהול ושיפור חווית השימוש באתרים.

 1. מידע מרשתות חברתיות: פרטים, תמונות וותמונת פרופיל, טווח גילאים, מין, כתובת דואר אלקטרוני ומספר מזהה (שניתן לכל משתמש), ומידע נוסף, בהתאם להסכמות שבינך ובין אתרי הרשתות החברתיות

 ניתן להשתמש בחלק מהאתרים,  באמצעות קישור של חשבון הפייסבוק שלך, או קישורים לחשבונות ברשתות חברתיות אחרות. במקרים אלו, ייתכן שיועבר אלינו מידע אודותיך, בהתאם לתנאי השימוש וההרשאות שקבעת בחשבונותיך. אנחנו נשתמש במידע זה, כדי להתאים את התכנים והפרסומות שיוצגו לך, להעדפותיך ולתחומי ההתעניינות שלך, כדי לשלוח אליך עדכונים ודיוור ישיר, מידע שיווקי, והצעות פרסומיות שייתכן שיענייננו אותך, וכן לצורך בקרה, פילוח, ניהול ושיפור חווית השימוש באתרים.

המידע המזוהה אודותיך, ייאסף, יופק ויישמר, במאגרי המידע שלנו.

האתרים שלנו כוללים קישורים לאתרי אינטרנט שאינם בשליטתנו (להלן – “האתרים המקושרים”), שייתכן ואוספים, משתמשים ומפיקים מידע בקשר למשתמשים בהם. מסירת פרטים, וכל שימוש אחר באתרים המקושרים, כפופים לתנאי השימוש והפרטיות של האתרים המקושרים, ואינם תחת שליטתנו או אחריותנו.

שמירת ועיבוד המידע אודותיך, מבוססים על הצורך לאפשר לך את השימוש באתרים ולספק לך את השירותים, על הסכמתך, או על האינטרסים הלגיטימיים שלנו בהפעלת האתרים.

העברת מידע לגורמים נוספים

העברת מידע לצדדים שלישיים:

לצורך המטרות והשימושים המפורטים במדיניות פרטיות זו, וכדי לתמוך ולהפעיל את האתרים (גם באמצעות “שירותי ענן”), ייתכן שנעביר מידע אודותיך, לחברות ולגופים אחרים בקבוצת מי פנוי – מוניות, וכן לגורמים נוספים וספקי שירותים שונים – בישראל ומחוץ לגבולות ישראל.

ייתכן שנעביר מידע לצדדים שלישיים, גם במקרים אלו:

 1. במקרה שאתה תפרסם את המידע (בהודעת מכירה, תוכן מטעמך, או בכל פרסום אחר שתעלה לאחד מהאתרים שלנו);

 2. כדי להתאים עבורך מודעות פרסומת ותכנים שונים, של צדדים שלישיים.

 3. אם תרכוש מוצרים או שירותים משותפי המסחר והתוכן שלנו, או תשתתף בפעילויות של גורמים אלו, נעביר לשותפינו את המידע הדרוש להם אודותיך, לצורך השלמת תהליך הרכישה או ניהול הפעילות, ושמירת הקשר איתך;

 4. במקרה שתפר את תנאי השימוש באתרים, או את הוראות הסכמי ההצטרפות לאתרים או לשירותים, או במקרה שתבצע פעולות הנחזות כמנוגדות לדין;

 5. במקרה שיתעורר סכסוך בינך לבניינו, או אם נקבל צו שיפוטי או הוראה רגולטורית, שמורה לנו למסור את המידע;

 6. במקרה שנארגן את פעילות האתרים במסגרת תאגיד אחר, או שנתמזג עם גוף אחר, או נמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של גורם אחר – ובלבד שהגורם האחר, יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

הצדדים השלישיים שיתכן שנעביר אליהם מידע, הינם:

 1. שותפי המסחר והתוכן שלנו, וכן חברות וגופים בקבוצת מי פנוי – מוניות, ובכלל זאת ספקי השירותים והיועצים השונים של החברות והגופים בקבוצה.

 2. גורמים שייחשפו לפרטים שתפרסם באתרים (למשל בטוקבק (תגובית), או במודעה למכירת מוצר).

 3. גורמים שערכאה שיפוטית או גוף רגולטורי כלשהו, יורו להעניק להם גישה למידע.

 4. כל גורם שירכוש את פעילות האתרים, או יתמזג עם תאגיד מקבוצת מי פנוי, ובלבד שיהיה כפוף למדיניות פרטיות זו.

בכל מקרה שנעביר מידע אודותיך אל מחוץ לגבולות ישראל, העברת המידע תבוצע בהתאם לתנאי החוק ומדיניות זו.

דיוור ישיר והודעות פרסומיות

אנחנו נשתמש בפרטי הקשר שתזין (בהרשמה לשירותים או לאתרים, ברכישת או מכירת מוצרים, בהעלאת ופרסום תכנים מטעמך, או בכל מקרה אחר שבו תזין פרטי התקשרות), כדי לשמור איתך על קשר, להציע ולשלוח לך הצעות ותכנים שיווקיים מגורמים שונים, דיוור ישיר, ניוזלטרים, עדכונים, דברי פרסומת וכן כדי להודיע לך הודעות שונות בקשר לשירותים ולאתרים (להלן – “דיוור”).

את הדיוור נשלח אליך באמצעות דואר אלקטרוני, הודעות קופצות או מתפרצות,push notifications , הודעות SMS, ובכל דרך תקשורת אחרת.

אם אתה לא רוצה לקבל דיוור פרסומי, אתה יכול לפנות אלינו ולבקש להסיר את שמך מרשימת התפוצה, באמצעות לחיצה על קישור שיופיע בכל הודעת פרסומת אלקטרונית שתישלח אליך, או על-ידי פניה לכתובת:

מחלקת שירות לקוחות מי פנוי אינטרנט, . או במייל, בכתובת samimalka7@gmail.com או באמצעות פניה למוקד השירות בטלפון מספר: 072-392-6061 אנחנו נסיר את פרטיך מרשימת התפוצה, בהתאם לבקשתך, לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982 ולחוק הגנת הפרטיות, תשמ”א-1981.

אם תשתמש באפליקציות שלנו (יישומונים), נשלח אליך התראות, עדכונים והודעות מתפרצות(Push notification) , לרבות צלילים, גם כשהאפליקציה אינה בשימוש, באמצעות שרתי המכשיר שעליו מותקנת האפליקציה.

אתה יכול ורשאי, לבטל או לעדכן את האפשרות לקבל הודעות מתפרצות, בכל עת, על-ידי שינוי הגדרות במכשיר שברשותך.

עד מתי נשמור את המידע אודותיך

אנחנו נשמור את המידע אודותיך, במהלך התקופה שבה תשתמש באתרים או בשירותים שלנו, ולאחר מכן לצורך אספקת השירותים, ומשלוח הצעות ועדכונים, או דיוור אחר, בהתאם לתנאיה של מדיניות זו.

אנחנו נשמור את המידע אודותיך גם במשך התקופה הנדרשת להגנה ולשמירה על זכויותינו המשפטיות, וכן לצורך עמידה בדרישות הרגולטוריות, מניעת הונאה או תרמית, אכיפה של מדיניות פרטיות זו ותנאי השימוש באתרים.

 • הזכויות שלך במידע

 • הזכות לעיין במידע

אתה זכאי לעיין במידע שנאסף אודותיך, ששמור במאגרי המידע שלנו, ושמזוהה ומשויך אליך. אין אפשרות לעיין במידע שאינו מזוהה ומשוייך אליך.

 1. הזכות לתיקון מידע

אם מצאת שהמידע שנשמר אודותיך אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, ניתן לפנות אלינו, בבקשה מפורטת לתיקון או מחיקה של המידע.

למימוש זכויות אלו, ניתן לפנות אלינו, באמצעות פרטי הקשר המופיעים בתחילתו של מסמך זה. אנחנו נבחן את פנייתך, ונשיבך בהתאם למועדים הקבועים בחוק. אם נסרב לבקשתך, תוכל לערער לבית משפט השלום, בהתאם להוראות הדין.

 1. הזכות לבטל הסכמה

אתה זכאי, בכל עת, לבטל את הסכמתך לקבלת דיוור, בפניה מתאימה אלינו. לפירוט נוסף, ראה את הפרק העוסק בדיוור ישיר והודעות פרסומיות.

 1. זכויות נוספות בקשר למידע

ייתכן שאתה זכאי לזכויות נוספות, בקשר למידע אודותיך: זכויות למחיקת מידע, להגבלת והפסקת עיבוד מידע, להעברת מידע לגופים אחרים. לפניות בנושאים אלו, או בנושאים אחרים הקשורים למדיניות פרטיות זו, ניתן לפנות אלינו באמצעות פרטי הקשר המופיעים בראשיתו של מסמך זה. אנו נבדוק את פנייתך, ונשיבך בהתאם.

גם אם נמחק, נתקן מידע, או נקבל את בקשתך בכל דרך אחרת, אנחנו בכל מקרה נוסיף ונשמור מידע שדרוש לנו לשם ניהול האתרים ועסקינו, לרבות תיעוד פעולות, וכן מידע אשר דרוש לנו להגנה ולשמירה על זכויותינו המשפטיות, או לצורך עמידה בדרישות הרגולטוריות, מניעת הונאה או תרמית, ואכיפה של מדיניות פרטיות זו ותנאי השימוש באתרים.

אבטחה והגנת מידע

אנחנו משקיעים מאמצים רבים כדי להגן על המידע, ומיישמים מערכות ונהלים שונים לאבטחת מידע. יחד עם זאת, מערכות ההגנה ואבטחת המידע שלנו, אינן חסינות לחלוטין בפני כל חדירה או גישה בלתי מורשית, ואינן מעניקות הגנה מוחלטת. אנחנו לא נישא באחריות, בקשר לכל נזק שייגרם לך בעקבות חדירה, שימוש בלתי מורשה, או גניבת מידע ממאגרינו או מהאתרים.

כל שימוש באתרים השונים, בתכנים שהועלו לאתרים ובתכנים קשורים בהם – עלול לחשוף אותך למגוון סכנות הכרוכות בשימוש באינטרנט: חדירה למחשב או לטלפון הנייד, וירוסים, תוכנות זדוניות וכדומה.השימוש באתרים, בשירותים השונים, ובתכנים שהועלו לאתרים או בתכנים קשורים בהם, הינו באחריותך בלבד. אנחנו ממליצים לך, להתקין תוכנות הגנה ואמצעי אבטחה מספקים, לפני כל שימוש באתרים ובשירותים.

Cookies, מערכות ניטור ובקרה, ופרסום על-ידי צדדים שלישיים

האתרים והשירותים כוללים ועושים שימוש ב”עוגיות” (“Cookies”), “משואות רשת”(“web beacons”) פיקסלים, ומערכות נוספות שאוספות מידע ומנטרות את השימוש באתרים.

“עוגיות” הן מחרוזות של אותיות ומספרים, שנשמרות בזיכרון המחשב (או המכשיר), ומאפשרות שמירת מידע אודותיך. חלק מה-Cookiesיפוגו, כשתסיים לגלוש ותסגור את תוכנת הדפדפן שלך, ואחרות ישמרו בזיכרון המחשב (או המכשיר) שלך.

ה-Cookiesמכילות מידע אודות הרגלי הגלישה שלך, הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתרים, מהיכן הגעת אל האתרים, מדורים ומידע שאתה מבקש לראות בעת הכניסה לאתרים, ניטור הרגלי גלישה ופעילות, פרטי ספק האינטרנט שלך, כתובת IP, מיקום המכשיר, ועוד.

ה-Cookiesמשמשות למטרות שונות: איסוף נתונים סטטיסטיים, אימות פרטים, התאמת האתר להעדפותייך האישיות, ניטור הרגלי גלישה ופעילות, היסטוריית גלישה, אפיון השימושים שלך באתרים, שיפור השירות וחווית המשתמש, פרסום ושיווק מותאמים להעדפותיך, אבטחת מידע, וכן למטרות נוספות.

חלק מה-Cookiesהכרחיות לצורך תפעול תקין של האתר, חלקן משמשות לצורכי בקרה הערכה וניתוח, וחלקן משמשות להתאמה אישית של תכנים שיווקיים ופרסומיים שיוצגו לך.

חלק מה-Cookiesוהמערכות הנוספות שפועלות באתרים, מופעלות על-ידי צדדים שלישיים, או כחלק מהשירות שאותם צדדים שלישיים מספקים במסגרת האתרים.כל שימוש שצדדים שלישיים אלו, עושים ב-Cookies, במשואות רשת, או בכל טכנולוגיה דומה אחרת, כפוף למדיניות הפרטיות שלהם.

מחיקת Cookiesוהפסקת השימוש בהן:

אתה יכול למחוק, או להפסיק לחלוטין את השימוש ב-Cookies, באמצעות שינוי ההגדרות בדפדפן האינטרנט שלך. יתכן שנטרול השימוש ב-Cookies, יפגע באפשרותך להשתמש בחלק מהאתרים והשירותים, וכן באיכות הגלישה ובפעולות נוספות באתרי אינטרנט אחרים.בחלק מהמקרים, מחיקת Cookies תגרום לכך, שתידרש להזין מחדש, את שם המשתמש והסיסמה, בטרם כניסה לשירותים השונים.לפירוט נוסף בנוגע ל-Cookies, ולאפשרויות השונות לנטרול או  מחיקתן של Cookies, ניתן לעיין בקישורים אלו, לפי סוג הדפדפן שבו אתה משתמש:

דפדפן Chrome Google

דפדפן Microsoft Internet Explorer

דפדפן Mozilla Firefox

דפדפן Apple Safari

קביעת הגדרות Cookiesבאתרים:

אתה יכול לקבוע ולהגדיר, אילו סוגים של Cookiesיופעלו במהלך השימוש שלך באתרים, ואילו Cookiesאתה מסרב לקבל.

לקביעת והתאמת הגדרות הקוקיז באתרים, לפי העדפותיך, הקלק כאן:

http://optout.networkadvertising.org.

מערכות נוספות שפועלות באתרים:

באתרים פועלות מערכותנוספות, שאוספות מידע אודות המשתמשים, מנטרות את פעילותם, וחלקן אף מסייעות לניהול הפרסומות באתרים, לרבות: פיקסלים,  “משואות רשת” (web beacons) ואמצעים נוספים. כלים אלו מנטרים את השימוש באתרים, היקף השימוש, תדירות השימוש, מקורות הגישה, ופרטים נוספים. המידע הנאסף באמצעות כלים אלו, נועד כדי להתאים את התכנים והפרסומים שיוצגו לך, להעדפותיךולתחומי ההתעניינות שלך, וכן לצרכי ניתוח, ניהול ושיפור חווית השימוש באתרים, פילוח מחקר ובקרה.

חלק מהפרסומות שמוצגות לך באתרים, מנוהלות על-ידי גורמים חיצוניים. השימוש שחברות אלה עושות בכלים אלו, לניטור פעילות הגולשים באתרים, מפורט במדיניות הפרטיות של אותן חברות.

אחת מהמערכות שפועלות באתרים, הינה המערכת Google Analytics, שבאמצעותה נאסף מידע אודות הרגלי הגלישה של המשתמשים. לפירוט נוסף לגבי מערכת זו, ניתן לעיין בקישורים אלו: https://policies.google.com/privacy?hl=iw, וכן:

http://www.google.com/analytics/terms/us.html.לאפשרויות להגבלתה של מערכת זו, ניתן לעיין בקישור:https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

תפריט נגישות